Papuče

Autor: Maja Grgić Cvitković, 31. 3. 2017.

Poštovani roditelji!

Općina Špišić Bukovica darovat će papuče za školu vašoj djeci, za novu školsku godinu. Ova suradnja se ostvaruje za višestruko dobro: kao pomoć vama roditeljima i za dobrobit tvornice „Borovo“ i grada Vukovara. Papuče bi trebale doći na školu do početka iduće godine, no narudžbu moramo napraviti već sada, pa vas molim da svojim razrednicima ili učiteljicama do 4. 4. 2017. dostavite veličinu i boju papuča. Razrednici će vam dati predložak po kojem možete odrediti veličinu noge, samo imajte na umu da će do jeseni djeci noge porasti, te da je potrebno naručiti 1-2 broja veće papuče. Boje koje možete odabrati su: crna, tamo plava, bijela, crvena, ljubičasta i ružičasta.

Hvala na suradnji!

Ravnateljica: Marijana Novak Stanić