Volontiranje

Autor: Tena Bajsić, 28. 11. 2017.

DARUJMO VRIJEME ZA DOBRA DIJELA

Prošli tjedan, 21. i 22. studenog u našoj školi je akcijom prikupljanja namirnica za socijalnu samoposlugu započeo projekt kluba volontera „Darujmo vrijeme za dobra djela“. Ovo je bila prva akcija navedenog projekta koja će se provoditi kontinuirano svaki mjesec kako bismo na taj način pružili pomoć onima kojima je to potrebnije od nas. U akciji su sudjelovale područne škole zajedno s matičnom te se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i koji će to činiti i dalje. Naši vrijedni volonteri, učenici sedmih i osmih razreda, pomogli su oko preuzimanja i sortiranja namirnica koje smo dalje proslijedili u socijalnu samoposlugu u Virovitici. Osim toga, izdvojili smo nekoliko vrećica i za naše učenike, a to ćemo činiti i dalje kako bismo pokazali solidarnost prema našim prijateljima kojima je potrebna pomoć.

Učenici kluba volontera s vjeroučiteljicom Ivanom Vidović