Autor: Martina Šalinger, 30. 5. 2018.

Obilježili smo Dan škole

Naša je škola 30. svibnja proslavila Dan škole te je tom prigodom nagradila najuspješnije učenike i sportaše, a ujedno i jubilarne nastavnike.

Program proslave Dana škole započeo je cvjetnom povorkom u školskom dvorištu, koju su pripremili učenici nižih razreda i njihove učiteljice. Nakon toga učenici su se predstavili svojim koreografijama i pjesmama u sportskoj dvorani škole.

Na početku programa, sve uzvanike i goste srdačno je pozdravila ravnateljica škole Marijana Novak Stanić. Osim ugodnih riječi ravnateljice, zamjenica načelnika gospođa Sanela Djak, koja je ujedno bila i učenica naše škole, također je sve pozdravila te uputila nekoliko prigodnih riječi.

Ovom prilikom nagradili su se najuspješniji učenici i sportaši, a ujedno je izabrana i najuspješnija učenica škole Valentina Sabolić. Osim nagrađenih učenika, nagrađeni su i jubilarci koji su proslavili od 10 do 40. godina rada u školi.

Proslavi dana škole pridružila se i udruga žena „Bukovčanke“ koje su pripremile domaće sokove i kolače.

Svi učenici i nastavnici zadovoljni su svojim nastupima te su se nastavili zajednički družiti i nakon završetka programa.