Uređenje školskih hodnika

Autor: Maja Grgić Cvitković, 10. 2. 2020.

U našoj se školi ovih dana radi na uređivanju hodnika kako bismo što ljepše i ugodnije provodili slobodno vrijeme tijekom odmora...Uredili smo i obogatili hodnike novim veselim i šarenim trosjedima, tabureima i stolićima...Svi učenici i djelatnici škole udružili su se kako bi ukrasili razne kutke hodnika i učionica.

No, to je samo djelić onoga što se sve planira napraviti i urediti. Učenici su se jako obradovali te se rado uključuju u sve projekte oko ukrašavanja. Zajedništvo, radost i mašta ključ su svakog uspješnog zahtjevnijeg plana, zato smo mi i uspjeli!

Lana Balogović, 8. b