Završna priredba

Autor: Maja Grgić Cvitković, 29. 6. 2015.

Završna priredba i oproštaj od osmaša

Dana 16. lipnja 2015. godine u našoj školi održana je priredba povodom završetka nastavne godine. Na njoj su se, uz brojne nastupe učenika naše škole, ovogodišnji osmaši oprostili od osnovne škole, te okrenuli novu stranicu u svom životu.

Na simboličan način oprostili su se od svojih razrednika te ostalih nastavnika i zaposlenika škole.

Osim kratkog programa i oproštaja osmaša, sada već bivši ravnatelj Vlatko Fijala i naša ravnateljica Marijana Novak Stanić podjelili su simbolične nagrade učenicima koji su postigli visoka mjesta na Županijskim natjecanjima i sportskim susretima.

Iskoristeći priliku ravnatelj i ravnateljica pozdravili su i uručili male znakove pažnje nastavnicima i zaposlenicima škole koji su proslavili svoje jubilarne godine kao zaposlenici Osnovne škole August Cesarec (5, 10, 15, 20 godina.....)

Fotografije s završne priredbe pogledajte u fotogaleriji.