U SKLOPU "CJELODNEVNE ŠKOLE" ZA SVE UČENIKE BESPLATNI UDŽBENICI I DODATNI RADNI MATERIJALI

Autor: Maja Grgić Cvitković, 14. 7. 2023.

Poštovani roditelji i učenici, ovim putem vas obavještavamo da smo u postupku nabave udžbenika i drugih obrazovnih materijala za sljedeću školsku godinu, a učenici će ih preuzeti u prvom radnom tjednu. Udžbenike, radne bilježnice, likovne mape i druge obrazovne materijale za učenike naše škole, jer je uključena u Eksperimentalni program »Osnovna škola kao cjelodnevna škola - Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja« , sufinancira u cijelosti Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Roditelji djeci za novu nastavnu godinu trebaju nabaviti torbe, bilježnice i školski pribor.

Ukratko predstavljanje "Cjelodnevne škole" možete proučiti u brošuri koju objavljujemo u prilogu.