Jesen u PŠ Vukosavljevica

Autor: Maja Grgić Cvitković, 26. 10. 2015.

Jesen u PŠ Vukosavljevica

Likovna grupa PŠ Vukosavljevica, koju vodi učiteljica Željka Volenik, uspješno se predstavila još jednim remek-djelom na posljednjem satu grupe (kojeg čine učenici 3. i 4.r.). Načinili smo Jesenka od prirodnih materijala i plodova jeseni. Njemu su se pridružili mali šumski trolovi, ježići i Krumpirko koji su se udobno smjestili na sagu od šarenog lišća i šumskih plodova te mahovine.

Priložili smo i ostale radove vezane uz jesen a načinjene na grupi na prethodnim satima. Tako možete vidjeti „jumbo“plakat- jesenska razglednica od lišća, listopadno drveće u jesen- tehnikom „krumpirovih štambilja“ i tempere, a priložili smo i jezično-likovne uratke, oslikane pjesme tzv. činkvine, također na temu jeseni. Najmlađi se hvale svojim kalendarom jeseni koji su napisali i nacrtali samostalno, svojim ručicama. Tu je i jesenski pano u centralnom hodniku kojim se diči 3. razred i njihova učiteljica Jelena Rešetar.